Daugiau apie mylakemap

Mėgaukitės žūklės malonumais be grėsmės šeimos biudžetui!

Brangūs dugno skeneriai nebėra būtini norint aptikti žuvį ežere. Parsisiųskite MyLakeMap programėlę ir žvejokite teisingose vietose – ten, kur iš tiesų gyvena žuvys.

MyLakeMap paslauga neturi analogų rinkoje

Kiekvienas ežeras yra fiziškai skenuojamas didelės raiškos bei tikslumo skeneriais. Tai reiškia, kad naudodamiesi MyLakeMap programėle jūs gausite itin tikslius ir išsamius ežero dugno reljefo duomenis. Ir ne tiktai… Privažiavimo prie ežero, parkavimo, valties/katerio įleidimo į ežero vietos – visą šią informaciją taip pat rasite MyLakeMap programėlės pagalba.

Mėgstate poledinę žūklę?

MyLakeMap taps geriausiu jūsų draugu. Daugiau niekada nereikės gręžti ekečių “aklai”! MyLakeMap programėlės pagalba jūs visada tiksliai žinosite kur ir koks gylis. Taip pat iš anksto galėsite pasižymėti tikslias vietas, kuriose planuojate žvejoti ar „išsaugoti“ žuvingų vietų GPS koordinates.

Internetinis portalas ir mobilioji aplikacija

Internetinis portalas yra skirtas žemėlapių peržiūrai, atrankai, žūklės maršrutų planavimui, nuotraukų saugojimui, komentarų rašymui, bendravimui su kolegomis žvejais, privažiavimo bei parkavimo vietų paieškai. Siekiant saugumo, interneto portale nuomai pateiktų vandens telkinių žemėlapių rezoliucija yra dirbtinai sumažinta. Mobilioji aplikacija žemėlapius pateikia maksimalia raiška ir detalumu. 

Naudojimasis žemėlapiu prasideda mobiliojoje aplikacijoje parsisiuntus pasirinktą žemėlapį ir paspaudus "Pradėti". Naudojimasis žemėlapiu stabdomas automatiškai išėjus iš programėlės. 

Atkreipkite dėmesį į tai, kad laimikių bei ežero nuotraukos yra automatiškai priskiriamos vandens telkiniui, kurio žemėlapiu tuo metu naudojatės. Dėl šios priežasties, fotografavimas galimas tik naudojantis žemėlapiu. Fotografijos automatiškai (tik tuomet, kai jūsų mobilusis įrenginys prisijungia prie WiFi) yra įkeliamos į Jūsų profilį internetiniame portale mylakemap.